Adres

PATENT-SERVICE
Biuro Ochrony Własności Intelektualnej
Paweł Górnicki

ul. Rybojadzka 16
60-443 Poznań

NIP: 777-137-77-23
REGON: 630820712

Biuro

ul. Towarowa 41/101
61-896 Poznań
(1 piętro, klatka C)

Tel. +48 61 8536 449
Fax: +48 61 8536 587

ul. Mielżyńskiego 27/29
61-701 Poznań
(1 piętro)

Biuro

Nasze biuro oferuje szeroki wachlarz usług dla klientów krajowych i zagranicznych z zakresu uzyskiwania, utrzymywania i zarządzania prawami wyłącznymi w dziedzinie własności przemysłowej i intelektualnej, takimi jak prawa ochronne na znaki towarowe i wzory użytkowe, patenty na wynalazki, prawa z rejestracji na wzory przemysłowe, oznaczenia geograficzne, topografie układów scalonych oraz prawa autorskie.

Szczegóły na temat zakresu naszych usług znajda Państwo tutaj.

Naszym atutem jest połączenie ponad 25-letniego doświadczenia (biuro istnieje od 1990 roku) we współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi klientami, polskimi oraz międzynarodowymi urzędami, biurami patentowymi i prawnymi z całego świata z zespołem oddanych profesjonalistów (kontakt) i indywidualnym podejściem do klienta.

Jeśli chcieliby Państwo sami zapoznać się z wybranymi przepisami dot. ochrony własności intelektualnej w Polsce i zagranicą to prosimy zajrzeć tutaj.

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub chcieliby Państwo omówić osobiście jakieś kwestie, które wchodzą w zakres naszych usług, zapraszamy do naszego biura. Każde takie spotkanie, którego celem jest omówienie Państwa konkretnego zapotrzebowania oraz dalszej współpracy jest bezpłatne!

Ewentualnie zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli są Państwo zdecydowani skorzystać z naszych usług, prosimy o wypełnienie oraz przesłanie pełnomocnictwa oraz zlecenia wykonania usługi.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania to zapraszamy do kontaktu.